Darbuotojai


Bendrovės administracija
Generalinis direktorius Arūnas Tamošauskas 8-448-72077

arunas.tamosauskas@plungessiluma.lt

Gyvenimo aprašymas

Technikos direktorius Romas Luotė 8-448-72078
8-698-86852

romas@plungessiluma.lt

Administratorė Simona Tamulienė 8-448-72077

info@plungessiluma.lt

Pardavimų skyrius
Komercijos vadovas Saulius Norkus 8-448-72084
8-614-94550

saulius.n@plungessiluma.lt

Apskaitininkė Daiva Balsytė 8-448-52070

daiva.b@plungessiluma.lt

Vadybininkė Lina Arlauskienė 8-448-52070

lina.arlauskiene@plungessiluma.lt

Skolų administratorė Irma Griguolienė 8-695-61849

irma@plungessiluma.lt

Buhalterija
Vyriausioji buhalterė Regina
Mickevičienė
8-698-87026

regina@plungessiluma.lt

Vyriausioji ekonomistė Laimutė Antanavičienė 8-618-29105

laima@plungessiluma.lt

Ekonomistas Andrius Motužis 8-680-40455

andrius.motuzis@plungessiluma.lt

Buhalterė Marija Beniušienė 8-448-72086

marija@plungessiluma.lt

Techninis skyrius
Katilinių viršininkas Paulius Ščupokas 8-655-20519

paulius.sc@plungessiluma.lt

Remonto ir eksploatavimo viršininkas Antanas Petraitis 8-655-16329

antanas.petraitis@plungessiluma.lt

Viešųjų pirkimų specialistė Janutė Stancelienė 8-613-61436

pirkimai@plungessiluma.lt

Šildymo ir KV priežiūros specialistas Artūras Piekus 8-617-81591

arturas@plungessiluma.lt

Asmens duomenų apsaugos specialistas

Advokatų profesinė bendrija
„APB PROTEGO"

Arnas Petraitis 8-694-90339

duomenu.apsauga@protego.lt

Paskutinį kartą redaguota: 2019-10-15 00:38