Darbuotojai


Bendrovės administracija
Generalinė direktorė Margarita Charitonova 8-448-72077

margarita@plungessiluma.lt

Technikos direktorius Romas Luotė 8-698-86852

romas@plungessiluma.lt

Personalo vadovė-apskaitininkė Simona Griauslienė 8-448-72077

info@plungessiluma.lt

Viešųjų pirkimų specialistė Lina Arlauskienė 8-615-24587

pirkimai@plungessiluma.lt

Komercijos padalinys
Komercijos vadovas Saulius Norkus 8-448-72084
8-614-94550

saulius.n@plungessiluma.lt

Vyr. vadybininkė Daiva Balsytė 8-448-52070

daiva.b@plungessiluma.lt

Vadybininkė Odeta Kasteckienė 8-674-02211

odeta@plungessiluma.lt

Buhalterija
Vyriausioji buhalterė Regina
Mickevičienė
8-698-87026

regina@plungessiluma.lt

Vyriausioji ekonomistė Laimutė Antanavičienė 8-618-29105

laima@plungessiluma.lt

Finansų analitikė Ieva Kazonė 8-448-72077

ieva@plungessiluma.lt

Buhalterė Marija Beniušienė 8-448-72086

marija@plungessiluma.lt

Technikos padalinys
Elektros ūkio ir automatikos padalinio vadovas Saulius Stankus 8-698-87028

saulius.s@plungessiluma.lt

Katilinių eksploatavimo padalinio vadovas Paulius Ščupokas 8-655-20519

paulius.sc@plungessiluma.lt

ŠT remonto ir eksploatacijos padalinio vadovas Antanas Petraitis 8-655-16329

antanas.petraitis@plungessiluma.lt

Daugiabučių namų aptarnavimo padalinio vadovas Artūras Piekus 8-617-81591

arturas@plungessiluma.lt

Asmens duomenų apsaugos specialistas

Advokatų profesinė bendrija
„APB PROTEGO"

Arnas Petraitis 8-694-90339

duomenu.apsauga@protego.lt

Paskutinį kartą redaguota: 2021-05-18 16:32