Bendrovė

Kontaktai

UAB "Plungės šilumos tinklai"
V. Mačernio g.19, LT-90142 Plungė

Tel.:      (8 448) 72077                                         
Faks.:   (8 448) 51854  
El. paštas: info@plungessiluma.lt

 

Bendrovės administracija
Generalinis direktorius Petras Piekus (8-448)-72077 petras@plungessiluma.lt
Technikos direktorius Romas Luotė (8-448)-72077
8-698-86852
romas@plungessiluma.lt
Pardavimų skyrius
Komercijos direktorius Saulius Norkus (8-448)-72084
8-614-94550
saulius.n@plungessiluma.lt
Klientų vadybininkė Daiva Balsytė (8-448)-52070
daiva.b@plungessiluma.lt
Klientų vadybininkė Regina Šlepetienė

(8-448)-52070

Buhalterija
Vyriausioji buhalterė Regina
Mickevičienė
(8-448)-72086
8-698-87026
regina@plungessiluma.lt
Vyriausioji ekonomistė Laimutė Antanavičienė (8-448)-72078
laima@plungessiluma.lt
Buhalterė Marija Beniušienė (8-448)-72086
marija@plungessiluma.lt
Techninis skyrius




Techninės grupės viršininkas Paulius Ščupokas (8-448)-54760
8-655-20519
paulius.sc@plungessiluma.lt

Gamybos-techninės gr. vadovas
Atsakingas už darbų saugą

Juozas Šlepetis 8-698-15962 slepetis@plungessiluma.lt
Automatikos inžinierius Saulius Stankus

8-698-87028

saulius.s@plungessiluma.lt

Atsakinga už viešuosius pirkimus Janutė Stancelienė

8-448-72083

pirkimai@plungessiluma.lt


Susisiekite su mumis

Vardas: *
El. paštas: *
Telefono nr.:
Jūsų komentaras: *

 

V. Mačernio g. 19, LT-90142 Plungė. Tel. (8 448) 72077, faks. (8 448) 51854, el. paštas: info@plungessiluma.lt
Įm. kodas: 170535455, PVM mokėtojo kodas LT705354515
Įregistruota LR Juridinių asmenų registre, registro tvarkytojas: VĮ Registrų centras

Gedimų registravimas (8 448) 547 60