UAB "Plungės šilumos tinklai"
V. Mačernio g.19, LT-90142 Plungė

Tel.:      (8 448) 72077                                         
Faks.:   (8 448) 51854  
El. paštas: info@plungessiluma.lt

 

Bendrovės administracija
Generalinis direktorius
Arūnas Tamošauskas
8-448-72077

arunas.tamosauskas@plungessiluma.lt

Technikos direktorius Romas Luotė 8-448-72078
8-698-86852

romas@plungessiluma.lt

Administratorė Simona Tamulienė 8-448-72077

info@plungessiluma.lt

Pardavimų skyrius
Vyr. apskaitininkas Saulius Norkus
8-448-72084
8-614-94550

saulius.n@plungessiluma.lt

Apskaitininkė Daiva Balsytė
8-448-52070

daiva.b@plungessiluma.lt

Buhalterija
Vyriausioji buhalterė Regina
Mickevičienė
8-698-87026

regina@plungessiluma.lt

Vyriausioji ekonomistė Laimutė Antanavičienė 8-618-29105

laima@plungessiluma.lt

Ekonomistas Andrius Motužis 8-680-40455

andrius.motuzis@plungessiluma.lt

Buhalterė Marija Beniušienė 8-448-72086

marija@plungessiluma.lt

Techninis skyrius
Katilinių viršininkas Paulius Ščupokas 8-448-54760
8-655-20519

paulius.sc@plungessiluma.lt

Remonto ir eksploatavimo viršininkas Saulius Stankus 8-698-87028

saulius.s@plungessiluma.lt

Viešųjų pirkimų specialistė Janutė Stancelienė 8-613-61436

pirkimai@plungessiluma.lt

Asmens duomenų apsaugos specialistas
Advokatų profesinė bendrija „Kaminskienė ir partneriai PROTEGO" Arnas Petraitis 8-694-90339

duomenu.apsauga@protego.lt


Susisiekite su mumis

Vardas: *
El. paštas: *
Telefono nr.:
Jūsų komentaras: *